Nowości w Sugesterze - 29 sierpnia-4 września

author Zespół Sugester.pl , 2016-09-02

1. Wygodniejsze wyszukiwanie w module VoIP

Dodaliśmy do modułu VoIP poprawkę, która znacząco ułatwi wyszukiwanie zapisanych rozmów. Od tej pory archiwum rozmów można przeszukiwać także ze względu na numer osoby dzwoniącej, numer na który dzwoniono oraz treść notatki dodanej do rozmowy.

Ulepszone wyszukiwanie rozmów w module VoIP

2. Lepsze działanie API GUS dla IE

Od dłuższego czasu w Sugesterze można korzystać z funkcji automatycznego uzupełniania danych klienta na podstawie informacji z rejestru Głównego Urzędu Statystycznego. Dzięki temu do systemu wystarczy wprowadzić tylko numer NIP, REGON lub KRS a pozostałe dane, takie jak adres czy nazwa firmy, zostaną pobrane automatycznie. Naprawiliśmy działanie tej funkcji w przeglądarkach Internet Explorer i Microsoft Edge, dzięki czemu korzystanie z niej nie powinno już sprawiać problemów użytkownikom tych aplikacji.

Poprawka działania API GUS w Internet Explorerze i Microsoft Edge

3. Łatwiejsze rozłączanie Fakturowni i Sugestera

Integracja Sugestera z Fakturownią umożliwia automatyczną synchronizację baz danych o klientach między obydwoma programami. Dodaliśmy do menu "Ustawienia konta" przycisk, który umożliwia szybkie odłączenie od siebie kont w wypadku, kiedy nie chcemy już korzystać z integracji.

Łatwiejsze rozłączanie kont w Sugesterze i Fakturowni

4. Lepsze importowanie maili

Funkcja importu archiwum maili do Sugestera pozwala w prosty sposób zachować ciągłość korespondencji z klientami. Naprawiliśmy usterkę w tym module, która powodowała niepowodzenie importu w wypadkach, kiedy w archiwum znajdowały się niepoprawnie kodowane maile. Od tej pory mechanizm importu pomija niepoprawne pliki, ale importuje wszystkie pozostałe.

Import archiwum e-maili do Sugestera

5. Lepsze powiadomienie o błędzie wysyłki maila

Poprawiliśmy mechanizm informowania użytkowników o tym, że ich mail nie został poprawnie wysłany. Do tej pory stosunkowo łatwo można było przeoczyć komunikat o błędzie wysyłki i w ten sposób nigdy nie skontaktować się z odbiorcą naszej wiadomości. Od tej pory mail, którego wysyłka nie powiodła się, trafia na sam szczyt inboksu i jest oznaczony kolorem czerwonym.

Lepsze informowanie o nieudanej wysyłce maila

6. Wyświetlanie nieaktywnych projektów

Naprawiliśmy błąd który powodował, że projekty oznaczone przez użytkownika jako "Nieaktywne" nie wyświetlały się na liście w module "Projekty".
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.