Wszyscy razem #dladzieciakow

author Maria Seta , 2016-11-08

Akcja #dladzieciakow już po raz trzeci łączy polskich blogerów, vlogerów, influencerów oraz startupy i biznesy internetowe. Akcja jest autorską inicjatywą Karola Zielińskiego i fundacji Ene Due z Gdyni, i ma na celu zebranie pieniędzy na prezenty świąteczne dla dzieci z piętnastu domów dziecka z całej Polski.

15 domów dziecka z całej Polski, kilkaset dzieciaków, którym chcielibyśmy kupić sprzęt komputerowy dający im możliwość nabywania umiejętności przydatnych w późniejszym życiu. Ponad 36 tysięcy złotych do zebrania. Zbiórka - podobnie jak w dwóch poprzednich latach - prowadzona jest w Internecie i tylko w Internecie. Podobnie promowana przede wszystkim w sieci. I tak jak w zeszłym roku – angażujemy w nią kogo tylko się da z branży internetowej, choć nie tylko. Są już nami startupy, trochę większe biznesy webowe, inwestorzy, blogerzy, vlogerzy, internetowe media itd. Ty też możesz dołączyć.

Razem wspólnymi siłami, w tym roku już po raz trzeci, zbieramy pieniądze na zakupy dla dzieciaków z domów dziecka z całej Polski. W tym roku stawiamy na zakup narzędzi, mających wspomóć je w nabywaniu umiejętności, które z całą pewnością przydadzą im się w późniejszym życiu. Kupujemy dla nich sprzęt komputerowy - mówią organizatorzy akcji.

Jak pomóc?

  • Wpłacając pieniądze. To jest najważniejszy cel w tym wszystkim. Aby pomóc, przejdź do dedykowanej strony.
  • Namawiając do wzięcia udziału w akcji swoich znajomych, czy przyjaciół.
  • Nagrywając krótki film, w którym namawiasz innych do wzięcia udziału w akcji, wpłacenia pieniędzy i nagrania swojego filmu promującego.
  • Nagrywając wypowiedzi w formie audio, wspominając o akcji w swoich podcastach.
  • Tworząc grafiki namawiające do udziału w akcji.
  • Pisząc o akcji, o celu, o tym, że warto wziąć udział i wspomóc nas w tym wszystkim. Na blogach, w komentarzach, w newsletterach, w social mediach.
  • Oprócz wpłaty możesz też pomóc udostępniając informacje o akcji na Facebooku, Twitterze, LinkedIn, Google+, gdziekolwiek.

Pamiętajcie, na akcji nikt nie zarabia i nie usiłuje się wypromować, pieniądze idą na prezenty dla dzieciaków. Taki właśnie cel przyświeca tej akcji.Razem możemy to zrobić. Wspólnymi siłami na pewno damy radę. Dzieciaki czekają.
Masz pytania? Kliknij - oddzwonimy
do Ciebie w 30 sekund.